W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek na drodze 631

17.05.2021

W dniu 17 maja 2021 r. około godz. 7:00 w miejscowości Marki doszło do wypadku samochodu osobowego. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Na zdjęciu widoczny jest samochód leżący na lewym boku po dachowaniu. Samochód koloru niebieskiego, z widocznymi uszkodzeniami całej karoserii. Samochód od strony podwozia zabezpieczony podporami stabilizującymi w kolorze czerwonym. Z tyłu na tle samochodu widoczny las rozciągający się wzdłuż drogi.

Na miejscu zdarzenia strażacy zastali samochód osobowy po wypadku, którym podróżowała jedna osoba. Auto po uderzeniu w drzewo znajdujące się na poboczu drogi dachowało. W wyniku tego zdarzenia  poszkodowana została jedna osoba, która była zakleszczona w pojeździe. Działania Straży Pożarnej poległy na wydobyciu osoby poszkodowanej z wraku przy pomocy sprzętu hydraulicznego oraz pomocy ZRM w przemieszczeniu do karetki.                                                                                           

W działaniach uczestniczyły: JRG Wołomin, OSP Marki, ZRM i Policja.

Opracowanie: asp. sztab. Piotr Ejmocki
Zdjęcia: KP PSP Wołomin

Zdjęcia (1)