W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek na skrzyżowaniu w Ząbkach

04.09.2021

W dniu 4 września 2021r. w godzinach popołudniowych doszło do zderzenia drogowego w miejscowości Ząbki. W wyniku zderzenia jedna osoba została zabrana do szpitala.

Zdjęcie przedstawia samochód osobowy marki Renault stojący na przeciwległym pasie ruchu, z uszkodzonym przodem. W odległości kilku metrów przed autem znajduje się motocykl w kolorze srebrnym leżący na boku, pojazd ma uszkodzoną przednią cześć. W oddali za tymi pojazdami uczestniczącymi w zdarzeniu znajduje się karetka pogotowia stojącą z włączoną sygnalizacją i alarmową. W głębi tych wydarzeń znajdują się dwa budynki jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w kolorze żółtym oraz zieleni.

Na miejscu strażacy zastali samochód osobowy i motocykl po zderzeniu w obrębie skrzyżowania dróg. Działania straży pożarnej poległy na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i kierowaniu ruchem na drodze do czasu przybycia policji. W wyniku tego zdarzenia został poszkodowany motocyklista, który z lekkimi obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Po zakończeniu czynności przez policję usunięto z jezdni pozostałości po zderzeniu.
W działaniach uczestniczyły: JRG Wołomin, ZRM i WRD Wołomin.

Opracowanie: asp. Sławomir Oniśk                                          
Zdjęcia: KP PSP Wołomin

Zdjęcia (1)