W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek samochodu osobowego w Krzywicy

23.07.2021

W dniu 23.07.2021r. około godz. 15:40 w miejscowości Krzywica doszło do zderzenia, w którym samochód osobowy uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia obrażenia odniosły dwie osoby.

Na środku zdjęcia widać rozbity samochód osobowy marki volvo koloru srebrnego który stoi na poboczu drogi. W pojeździe uszkodzone zostały przednia maska, która jest pognieciona i zdeformowana, rozbita przednia szyba od strony pasażera oraz kierowcy. Uszkodzeniu uległ również dach pojazdu , który jest pogięty. W pojeździe brakuje przedniego zderzaka oraz lamp, które w wyniku zdarzeniu odpadły z pojazdu. Przednie drzwi od strony pasażera i tylnie za pasażerem są otwarte.
Przed pojazdem na poboczu znajduje się zielona trawa. Po prawej stronie zdjęcia za pojazdem stoi karetka pogotowia ratunkowego koloru biało niebiesko czerwonego z włączonymi sygnałami świetlnymi. Przy przedniej części karetki widać ratownika medycznego w maseczce ochronnej na twarzy i czerwonym stroju. W oddali widoczne są rosnące liściaste drzewa.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej zastano na poboczu drogi rozbity samochód osobowy, który uderzył w drzewo, a następnie dachował. Kierowca pojazdu opuścił pojazd przed przybyciem straży i po opatrzeniu trafił pod opiekę pogotowia.  Pasażer tego pojazdu znajdował się w środku auta i potrzebował pomocy medycznej w związku z odniesionymi obrażeniami. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowania ruchem, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, które po przekazaniu pogotowia zostały zabrane do szpitala. Następnie usunięto plamy ropopochodne i uszkodzone elementy pojazdu z jezdni oraz przywrócono ruch na dwóch pasach.

W zdarzeniu brały zastępy: 2x JRG Wołomin, OSP Klembów, OSP Dobczyn,  2x  Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Opracował : mł.asp. Mateusz Wólczyński
Zdjęcia : KP PSP Wołomin

Zdjęcia (1)