W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zderzenie dwóch pojazdów w miejscowości Guzowatka

30.05.2021

W dniu 30 maja 2021 r. około godziny 10:00 w miejscowości Guzowatka doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia obrażenia odniosły dwie osoby.

Na środku zdjęcia widać rozbity samochód osobowy marki Audi A6 koloru granatowego. Pojazd ma zniszczony przedni zderzak wraz z lampami oraz maską. Pojazd stoi na poboczu utwardzonym kostka brukowa koloru czerwonego. Za pojazdem w lewym roku stoi srebrny samochód KIA Ceed koloru srebrnego z niebieskim pasem wzdłuż pojazdu – radiowóz Policji. W prawym rogu widoczna jest karetka ZRM w kolorach białym czerwonym i niebieskim. Przed karetka przy samochodzie osobowym widoczny jest szary betonowy słup. W oddali widoczne są krzewy, drzewa i trawa oraz zabudowania.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej zastano dwa pojazdy. Podróżujący pojazdami opuścili pojazdy przed przybyciem straży, ale dwie osoby wymagały pomocy medycznej w związku z odniesionymi obrażeniami. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu KPP osobom poszkodowanym, następnie usunięto z jezdni rozlane płyny eksploatacyjne.

W zdarzeniu brały zastępy: JRG Wołomin, OSP Dąbrówka, OSP Kuligów, OSP Kołaków, Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policja z Wołomina i Radzymina.

Opracował: ogn. Marek Jeziórski
foto: KP PSP Wołomin

Zdjęcia (2)