W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zerwany dach szkoły w Mokrej Wsi

17.07.2021

W dniu 17.07.2021r. tuż przed godziną 20:00 w związku z porywistymi wiatrami doszło do zerwania przekrycia dachowego na szkole w miejscowości Mokra Wieś na ulicy Konopnickiej. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.

Na środku zdjęcia widać leżące na części dachu przekrycie stropodachu wykonane z papy i styropianu. Po prawej stronie zdjęcia widać dłoń i nogę strażaka , który usuwa uszkodzone elementy. W tle widoczna jest zielona ściana budynku , a po prawo od ściany widać gałęzie drzew.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia straży pożarnej stwierdzono, że z części budynku szkoły podstawowej zerwane zostało przekrycie stropodachu wykonane z papy ułożonej na płytach styropianowych. Dziania JOP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu uszkodzonych elementów konstrukcji dachu i doraźnym zabezpieczeniu połaci dachu dostarczonymi plandekami.
W działaniach brały udział zastępy : JRG Wołomin, OSP Tłuszcz, OSP Jasienica

Opracował : mł.asp. Mateusz Wólczyński
Zdjęcia : KP PSP Wołomin

Zdjęcia (1)