W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ćwiczenia obiektowe strażaków w żłobku i przedszkolu w Wiskitkach

30.09.2021

W centralnym punkcie zdjęcia stoją panie wychowawczynie z grupą małych dzieci. Z prawej strony idzie w ich kierunku strażak. W tle stoją trzy bojowe wozy strażackie

28, 29 i 30 września 2021 roku w Publicznym Żłobku i Przedszkolu w Wiskitkach odbyły się ćwiczenia obiektowe połączone z praktycznym sprawdzeniem warunków i organizacji ewakuacji z obiektu. Organizatorem przedsięwzięcia była Komenda Powiatowa PSP w Żyrardowie we współpracy z Dyrekcją przedszkola i żłobka. W ćwiczeniach wzięły udział: Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza w Żyrardowie oraz jednostki OSP z Nowych Kozłowic i Wiskitek. Założenie taktyczne polegało na symulowanym pożarze zlokalizowanym na zapleczu kuchennym obiektu. Po zakończonych ćwiczeniach dzieci zostały zapoznane z pracą strażaka oraz ze sprzętem strażackim.

Opracowanie: kpt. Katarzyna Piszczek  - Komenda Powiatowa PSP w Żyrardowie
Zdjęcia: KP PSP w Żyrardowie, Publiczny Żłobek i Przedszkole w Wiskitkach

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}