W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

50 lat minęło – jubileusz w RCKiK w Poznaniu

19.04.2019

images_large_2354_163_101_adaptive_jpg

 

W poniedziałek 8 kwietnia w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu miała miejsce niecodzienna uroczystość. Zastępca dyrektora ds. medycznych lek. med. Hanna Skalisz obchodziła 50-cio lecie pracy w centrum. Z tej okazji w progi RCKiK w Poznaniu zawitali dyrektorzy wszystkich RCKiK, władze Narodowego Centrum Krwi oraz przedstawiciele władz województwa wielkopolskiego. 

Z rąk dyrektora Narodowego Centrum Krwi Małgorzaty Lorek oraz Dyrektora Departamentu Nadzoru i Kontroli Krzysztofa Krzyżanowskiego, Pani Dyrektor odebrała Odznakę Honorową Ministra Zdrowia „Za zasługi dla Ochrony Zdrowia”.

„Odznakę honorową za zasługi dla województwa wielkopolskiego” wręczył Pani Dyrektor zastępca dyrektora Departamentu Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Jarosław Cieszkiewicz, a Medal im. Witolda Celichowskiego wręczyła wicewojewoda Wielkopolski Aneta Niestrawska.

Cała uroczystość została połączona z otwarciem nowej przestrzeni wypoczynkowej dla dawców - na świeżym powietrzu, zwiedzaniem centrum oraz konferencją i wymianą spostrzeżeń, w końcu nie co dzień spotykają się najważniejsze osoby w świecie krwiodawstwa w jednym miejscu.

Źródło: RCKiK w Poznaniu

Zdjęcia (1)

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
10.05.2019 10:56 Weronika Kalwasińska
Pierwsza publikacja:
26.04.2019 15:08 administrator gov.pl