Dzieci kochają honorowe krwiodawstwo

Dzień_dziecka_1

 

Z okazji Dnia Dziecka, w ogrodach Kancelarii Premiera Rady Ministrów, odbył się piknik rodzinny. Na święto dzieci przybyło mnóstwo osób, które chciały wspólnie i w rodzinnej atmosferze spędzić ten wyjątkowy dzień.

Na uczestników pikniku czekała moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Stanowisko promujące honorowe krwiodawstwo, zorganizowane przez Narodowe Centrum Krwi i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie w ramach stoiska Ministerstwa Zdrowia, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Zarówno dzieci jak i dorośli mogli sprawdzić swoją wiedzę z zakresu krwiodawstwa, dowiedzieć się jak często można oddawać krew i komu ona ratuje życie. Twórczość naszych milusińskich była inspiracją również dla rodziców, którzy wspólnie ze swoimi pociechami brali udział w quizach i konkursach z wiedzy o krwiodawstwie.

Serdecznie dziękujemy, za tak liczne zainteresowanie honorowym krwiodawstwem. Mamy nadzieję, że bawiliście się tak dobrze jak my, a idea bezinteresownej pomocy innym, na stałe zagościła w Waszych sercach.

Dzień_dziecka
Dzień_dziecka_2
Dzień_dziecka_3
Dzień_dziecka_4
Zobacz więcej

Navigation Menu

Metrics

Informacje o publikacji dokumentu
Opublikowano: 03.06.2019 12:59
Osoba publikująca: Weronika Kalwasińska
Zmodyfikowano: 03.06.2019 12:59
Osoba modyfikująca: Weronika Kalwasińska