W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

KREWZAKREW

02.09.2019

rambo

 

John Rambo powraca. Już 20 września na ekrany kin wejdzie film „Rambo: Ostatnia krew

Główny bohater znowu będzie musiał wymierzyć sprawiedliwość i przelać dużo krwi. Aby wynagrodzić wyrządzone krzywdy, Rambo postanowił zaangażować się w ważną i bardzo pożyteczną misję.

Monolith Films oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zapraszają do wzięcia udziału w akcji krwiodawstwa Krew za krew!

Z okazji zbliżającej się premiery najnowszej części przygód Johna Rambo, zachęcamy wszystkich do zaangażowania się w akcję i zrobienia czegoś dobrego dla innych.

11 września w Warszawie (parking przy Pałacu Kultury i Nauki) wszyscy chętni będą mogli oddać krew i odebrać unikatowe gadżety z filmu „Rambo: Ostatnia krew”.

Szczegóły wydarzenia: https://www.facebook.com/events/373434416681627/

Aby móc oddać krew, należy odpowiednio się do tego przygotować. Wszystkie niezbędne wskazówki znajdują się na stronie RCKiK w Warszawie (www.rckik-warszawa.com.pl).

 

Zdjęcia (1)