W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Nowa Siedziba Oddziału Terenowego w Gorzowie Wielkopolskim

26.09.2019

OT

 

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze serdecznie zaprasza do odwiedzin nowej siedziby Oddziału Terenowego w Gorzowie Wielkopolskim, przy ulicy Dekerta 1 (budynek Hotelu Pracowniczego).

Do dyspozycji Honorowych Dawców Krwi jest nowo wyremontowany oddział zlokalizowany bezpośrednio przy ulicy Dekerta. Do budynku można dojechać bez konieczności wjazdu na teren Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim.

Mamy nadzieję, że komfortowe warunki umilą Krwiodawcom pobyt w placówce, a czas spędzony w celu oddania krwi będzie mile wspominany.

Przypominamy, że Oddział Terenowy w Gorzowie Wielkopolskim czynny jest od poniedziałku do piątku. Rejestracja Krwiodawców odbywa się w godzinach od 7:00 do 13:30.

Źródło informacji: RCKiK Zielona Góra

Zdjęcia (4)