W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

RCKiK w Poznaniu – relacja z 28. finału WOŚP w Wielkopolsce

23.01.2020

RCKiK w Poznaniu – relacja z 28. finału WOŚP w Wielkopolsce

rckik_poznan_wosp

 

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu kolejny raz "koncertowało" w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zespoły pobierały krew i rejestrowały potencjalnych dawców szpiku w Poznaniu, Murowanej Goślinie i Lesznie!

W Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich do oddania krwi zgłosiło się 307 osób, w MUROWANEJ GOŚLINIE - 250 osób, w Oddziale Terenowym w Lesznie - 53 osoby. Łącznie pobrano ponad 217 l krwi, do Rejestru Potencjalnych Dawców Szpiku zgłosiły się 92 osoby.

Wszystkim bardzo dziękujemy za życzliwość, poświęcony czas i wspaniałą atmosferę. Już teraz zapraszamy ponownie do oddania krwi - najszybciej za 8 tygodni!.

Dziękujemy członkom Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża "Gośliniacy" za przygotowanie i pomoc w trakcie akcji w Murowanej Goślinie.

Serdeczne podziękowania dla Członków Fundacji Małych i Dużych "Wojtusiaki" za przygotowanie akcji na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz Członków Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy MPK w Poznaniu za pomoc w trakcie jej trwania!

Źródło informacji RCKiK w Poznaniu