W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wręczenie odznaczeń w RCKiK w Lublinie

01.06.2019

odznaki_3

 

1.06.2019 r. w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyła się Uroczystość Wręczenia Odznaczeń Państwowych i Resortowych cichym bohaterom dnia codziennego - Honorowym Dawcom Krwi. Była to wyjątkowa okazja, aby uhonorować tych, którzy na co dzień bezinteresownie ratują życie i zdrowie mieszkańców województwa lubelskiego.  

Uroczystego wręczenia Krzyży Zasługi dokonał Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek, odznakę "Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu" wręczyła Pani Dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie Elżbieta Puacz w asyście Prezesa Lubelskiego Oddziału Okręgowego PCK Jerzego Biska. Powyższa uroczystość została poprzedzona Mszą Świętą w Archikatedrze Lubelskiej, po której w asyście Orkiestry Dętej ulicami miasta przeszedł Marsz Krwiodawców, w którym udział wzięło ponad 100 osób.
Wszystkim odznaczonym serdecznie gratulujemy.

Źródło: RCKiK Lublin

Zdjęcia (2)

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
05.06.2019 12:04 Weronika Kalwasińska
Pierwsza publikacja:
05.06.2019 12:04 Weronika Kalwasińska