W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ogólnopolska zbiórka krwi na hasło "Cud nad Wisłą"

11.02.2020

Św. Maksymilian Maria Kolbe

Ogólnopolska zbiórka krwi jest prowadzona przez 23 centra krwiodawstwa w Polsce

V OGÓLNOPOLSKI ALERT AKCJI ODDAWANIA KRWI OD DNIA CHOREGO – 11 LUTEGO DO DNIA 22 WRZEŚNIA 2020 ROKU DLA UCZCZENIA 100 – LECIA BITWY WARSZAWSKIEJ – „CUDU NAD WISŁĄ” I URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II

Promujmy ideę honorowego krwiodawstwa zachęcając wszystkich Rodaków zdolnych do „Daru krwi – Daru Życia w Imię Boże” dedykując jak najwięcej akcji krwiodawstwa organizowanych w całym kraju na rzecz Alertu. Zapraszamy kluby HDK z całej Polski i indywidualnych krwiodawców do uczestnictwa w przedsięwzięciu.

Udział w Alercie należy zgłaszać ekipom pobierającym krew, powołując się na hasło „Cud nad Wisłą”. Prosimy też o przesyłanie potwierdzeń indywidualnych i zbiorowych do organizatora akcji na adres e-mailowy: henrykzajac11@gmail.com.

Spośród klubów HDK, które oddadzą najwięcej krwi w okresie trwania Alertu i przedłożą oryginał zaświadczenia wydanego przez centrum krwiodawstwa potwierdzający ilość oddanej krwi, w dniu 26 września 2020 roku w Niepokalanowie, będzie wyłoniony zwycięski klub, który zostanie uhonorowany Suwerennym Orderem Świętego Maksymiliana Marii Kolbego, a Krwiodawcy, którzy oddadzą tego dnia krew w Niepokalanowie otrzymają losowo upominki. Oddając krew, pamiętajmy, że w "1920 – ONI ODDALI ŻYCIE ZA OJCZYZNĘ, 2020 – MY TYLKO KREW BLIŹNIM w IMIĘ BOŻE”.

Komitet Organizacyjny
Ogólnopolskich Spotkań Środowisk Kolbiańskich
MAKSYMILIANALIA - Niepokalanów 2020