W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Młodzi Plastycy dla Ukrainy. Aukcja charytatywna - 01.02.2023

31.01.2023

Wielobarwna grafika w odcieniach różu, fioletu, błękitu i granatu. Centralnie w kolorze białym napis: Młodzi plastycy dla Ukrainy. Aukcja charytatywna. Po lewej stronie na białym tle czarny napis DESA UNICUT

Zapraszamy wszystkich chętnych do licytacji prac uczniów i absolwentów Państwowych Liceów Sztuk Plastycznych z Polski.

Aukcja charytatywna „Młodzi Plastycy dla Ukrainy” jest sygnowana przez Fundację Rodziny Staraków i stanowi rozwinięcie akcji Plastycy Ukrainie, zapoczątkowanej po 24 lutym 2022 przez uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Constantina Brancusi’ego w Szczecinie i Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie.

Jednocząc siły i dając wsparcie osobom poszkodowanym w wyniku wojny na Urainie, nasza szkoła przekazała na aucję prace uczennic:

ZUZANNA IRCHA (III A PLSP)
"Morze wzburzone"
akryl/płótno, 50 x 70 cm

BLANKA MICHAŁOWSKA (III B PLSP)
Człowiek i morze, 2022
olej/płótno, 70 x 50 cm

EWA KNOP (IV A LP)
"Martwa natura", 2022
olej/płótno, 70 x 50 cm

SANDRA JĘDRYS (I A PLSP)
"Za ławicą błazenków" - tryptyk
akryl/płótno, I część: 15,5 x 21,5 cm, II część: 30,5 x 30,5 cm, III część: 20,5 x 60,5 cm

Więcej informacji na stronie:
https://desa.pl/pl/aukcje-dziel-sztuki/mlodzi-plastycy-dla-ukrainy-aukcja-charytatywna/

{"register":{"columns":[]}}