W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Programy operacyjne MKiDN

Tablica informacyjna z nazwą i programu operacyjnego. Na górze po lewo flaga Polski biało czerwona po prawo godło Polski.
Poniżej napis: Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z funduszu promocji kultury. Niżej nazwa własna zadania: Modernizacja terenu szkoły. Na dole w stopce logotyp Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Projekt Modernizacji Terenu Szkoły dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Nazwa programu: Infrastruktura Szkolnictwa Artystycznego

Nazwa zadania: Modernizacja terenu szkoły

Wartość dofinansowania: 245 224,00zł

 

Opis zadania:

Termin wykonania zadania: 01.06.2021r. do 31.12.2021r.

Elementy składowe zadania:  Położenie chodnika wraz z krawężnikami, utwardzenie placu kostką na miejsca parkingowe (usunięcie i wywóz warstw ziemi, zagęszczenie podłoża, warstwa odsączająca zagęszczona mechanicznie, wykopanie krawężników), demontaż starego ogrodzenia oraz częściowa wymiana ogrodzenia, bramy oraz furtki (wraz z wywiezieniem złomu), a także wymianu wymiany hydrantu zewnętrznego.

 

 

 

 

 

Materiały

Tablica program operacyjny
tablica​_MKiDN.jpg 0.04MB
Program operacyjny 2020r.
Program​_MKiDN.pdf 0.19MB
{"register":{"columns":[]}}