Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2023/2024
Lena Kuczyńska
klasa II cyklu sześcioletniego PSM I stopnia
nauczyciel gry na skrzypcach: Katarzyna Kuczyńska
I nagroda - I Ogólnopolski konkurs "Mistrzowie klasyki" w Poznaniu
I miejsce - XII Ogólnopolski Konkurs Sonat uczniów klas skrzypiec i altówki "Perły baroku" w Szczecinie
II miejsce - XI Włocławskie Spotkania Skrzypcowe "Na polską nutę" we Włocławku
II miejsce - IX Lubuski Konkurs Skrzypcowy w Gorzowie Wielkopolskim
III miejsce - III Ogólnopolski Konkurs Smyczkowy im. Wandy i Kazimierza Wiłkomirskich w Międzyrzeczu
dyplom laureata Srebrnego smyczka - XI Konfrontacje Młodych Skrzypków w Opolu
Aleksander Worobiew
klasa IV cyklu sześcioletniego PSM I stopnia
nauczyciel gry na akordeonie: Julian Kwiatkowski
I miejsce - IX Akordeonowy Turniej Hrabstwa Kłodzkiego w Kłodzku
Zuzanna Nagi
klasa VI PSM II stopnia
nauczyciel gry na gitarze: Arkadiusz Stachowski
I miejsce - XII Ogólnopolski Konkurs Gitarowy "Gitara na kresach" w Chełmie (konkurs w formule on-line)
Mikołaj Skibiszewski
klasa III cyklu sześcioletniego PSM I stopnia
nauczyciel gry na skrzypcach: Katarzyna Kuczyńska
II nagroda - I Ogólnopolski konkurs "Mistrzowie klasyki" w Poznaniu
III miejsce - XII Ogólnopolski Konkurs Sonat uczniów klas skrzypiec i altówki "Perły baroku" w Szczecinie
wyróżnienie - dyplom Małej żabki - XI Konfrontacje Młodych Skrzypków w Opolu
Aleksander Hrabczuk
klasa IV cyklu sześcioletniego PSM I stopnia
nauczyciel gry na akordeonie: Julian Kwiatkowski
II miejsce - IX Akordeonowy Turniej Hrabstwa Kłodzkiego w Kłodzku
Gabriel Gałczyk
klasa V cyklu sześcioletniego PSM I stopnia
nauczyciel gry na akordeonie: Julian Kwiatkowski
II miejsce - IX Akordeonowy Turniej Hrabstwa Kłodzkiego w Kłodzku
Franciszek Waligóra
klasa V cyklu sześcioletniego PSM I stopnia
nauczyciel gry na akordeonie: Julian Kwiatkowski
II miejsce - IX Akordeonowy Turniej Hrabstwa Kłodzkiego w Kłodzku
Róża Kołodziej
klasa I cyklu sześcioletniego PSM I stopnia
nauczyciel gry na skrzypcach: Barbara Zacharzewska
II nagroda - I Ogólnopolski konkurs "Mistrzowie klasyki" w Poznaniu
II nagroda - III Ogólnopolski Konkurs "Muzyczny Koryfeusz" (konkurs w formule on-line)
wyróżnienie - IX Lubuski Konkurs Skrzypcowy w Gorzowie Wielkopolskim
wyróżnienie II stopnia - III Ogólnopolski Konkurs Smyczkowy im. Wandy i Kazimierza Wiłkomirskich w Międzyrzeczu
Alicja Szczyszczaj
klasa V cyklu sześcioletniego PSM I stopnia
nauczyciel gry na skrzypcach: Barbara Zacharzewska
II nagroda - I Konkurs "Skrzypcowa przygoda" we Wrocławiu
II miejsce - XII Ogólnopolski Konkurs Sonat uczniów klas skrzypiec i altówki "Perły baroku" w Szczecinie
III nagroda - I Ogólnopolski konkurs "Mistrzowie klasyki" w Poznaniu
Weronika Bober
klasa IV cyklu sześcioletniego PSM I stopnia
nauczyciel gry na skrzypcach: Barbara Zacharzewska
III nagroda - I Konkurs "Skrzypcowa przygoda" we Wrocławiu
wyróżnienie - VIII Ogólnopolski konkurs dla skrzypków w ramach festiwalu "Forte" (konkurs w formule on-line)
Aniela Pruska
klasa IV cyklu sześcioletniego PSM I stopnia
nauczyciel gry na skrzypcach: Barbara Zacharzewska
wyróżnienie - VIII Ogólnopolski konkurs dla skrzypków w ramach festiwalu "Forte" (konkurs w formule on-line)
Katarzyna Drzewiecka
klasa I cyklu sześcioletniego PSM I stopnia
nauczyciel gry na skrzypcach: Barbara Zacharzewska
wyróżnienie - IX Lubuski Konkurs Skrzypcowy w Gorzowie Wielkopolskim
wyróżnienie II stopnia - III Ogólnopolski Konkurs Smyczkowy im. Wandy i Kazimierza Wiłkomirskich w Międzyrzeczu
Pola Sadowska
klasa I cyklu czteroletniego PSM I stopnia
nauczyciel gry na skrzypcach: Barbara Zacharzewska
wyróżnienie - IX Lubuski Konkurs Skrzypcowy w Gorzowie Wielkopolskim
wyróżnienie II stopnia - III Ogólnopolski Konkurs Smyczkowy im. Wandy i Kazimierza Wiłkomirskich w Międzyrzeczu
wyróżnienie - I Międzyszkolny Konkurs "Tańczące smyki" w Lesznie
Paulina Pawłowska
klasa I PSM II stopnia
nauczyciel gry na skrzypcach: Katarzyna Kuczyńska
wyróżnienie - XII Ogólnopolski Konkurs Sonat uczniów klas skrzypiec i altówki "Perły baroku" w Szczecinie
Anastazja Przybylska
klasa I cyklu czteroletniego PSM I stopnia
nauczyciel gry na wiolonczeli: Magdalena Wirga-Schneider
dyplom pochwały - I Międzyszkolny Konkurs "Tańczące smyki" w Lesznie