Tytuł/stanowisko: nauczyciel rytmiki

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Łukowie zatrudni nauczyciela rytmiki

Wykształcenie: Wyższe (licencjat, inżynier)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Termin składania aplikacji upłynął: 26-05-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Brak ofert kandydatek/kandydatów

Zatrudnienie od 1 września 2023 w wymiarze od 9 do 12 godzin dydaktycznych tygodniowo (1/2 do 2/3 etatu) - do uzgodnienia. Perpektywa zwiększenia wymiaru w następnych latach

Zakres obowiązków

Prowadzenie zajęć podstaw rytmiki oraz kształcenia słuchu w klasach 1-3 cyklu sześcioletniego (9 godzin), opcjonalnie zwiększenie o godziny fortepianu dodatkowego i/lub akompaniamentu (do 3 godzin)

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: lubelskie
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Łukowie, ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 41, 21-400 Łuków

Wymagania

Wymagane dokumenty

  1. Podanie o pracę
  2. Dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i kwalifikacje pedagogiczne
  3. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji

Benefity

  • wynagrodzenie podstawowe zgodne z posiadanym wykształceniem i stopniem awansu zawodowego
  • dodatek stażowy
  • dodatek motywacyjny
  • świadczenia socjalne
  • ferie letnie i zimowe

Pierwsza publikacja:
06.04.2023 15:30 Tomasz Wojtaś
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Tomasz Wojtaś
Oferta pracy: nauczyciel rytmiki 4.0 27.05.2023 16:10 Tomasz Wojtaś
Oferta pracy: nauczyciel rytmiki 3.0 15.05.2023 13:22 Tomasz Wojtaś
Oferta pracy: nauczyciel rytmiki 2.0 15.05.2023 13:21 Tomasz Wojtaś
Oferta pracy: nauczyciel rytmiki 1.0 06.04.2023 15:30 Tomasz Wojtaś