Tytuł/stanowisko: Nauczyciel fortepianu

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im.W.Kilara w Olkuszu oferuje pracę na nauczyciela fortepianu

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na zastępstwo
Termin składania aplikacji upłynął: 21-07-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

W wyniku naboru na stanowisko nauczyciela fortepianu w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. W.Kilara w Olkuszu został wybrany Pan

PAWEŁ ALBIŃSKI

Olkusz dnia 24.07.2023r. Dyrektor Szkoły Kamil Gumiela

Informacje o ofercie

18 godzin

Zakres obowiązków

zgodnie z art. 6 Kart Nauczyciela oraz wynikające z zadań i pracy jednostki

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: małopolskie
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Wojciecha Kilara w Olkuszu ul. Fr. Nullo 6, 32-300 Olkusz tel. 32 643 00 65

Wymagania

1) wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, specjalność - fortepian,

2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,

Wymagane dokumenty

  1. list motywacyjny;
  2. CV z opisem przebiegu pracy zawodowej;
  3. kserokopie dokumentów potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  4. oświadczenie o niekaralności;
  5. inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.
  6. oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,
  7. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. W. Kilara w Olkuszu, ul. Fr. Nullo 6 dla potrzeb rekrutacji na stanowisko nauczyciela gry na fortepianie, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018r. poz. 1260 z późn.zm.).

Pierwsza publikacja:
05.07.2023 15:25 Bartłomiej Szczepański
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Kamil Gumiela
Oferta pracy na stanowisko nauczyciela fortepianu 3.0 31.08.2023 10:32 Bartłomiej Szczepański
Oferta pracy na stanowisko nauczyciela fortepianu 2.0 05.07.2023 17:51 Bartłomiej Szczepański
Oferta pracy na stanowisko nauczyciela fortepianu 1.0 05.07.2023 15:25 Bartłomiej Szczepański