Noc kultury w Oświęcimiu
15.06.2026
JESTEŚCIE GOTOWI NA JESZCZE JEDNĄ WYJĄTKOWĄ NOC ?
Miasto Oświęcim wspólnie z oświęcimskimi instytucjami kultury zapraszają na trzecią edycję Nocy Kultury w Oświęcimiu!
W piątek 26 czerwca 2026 r. czeka Nas wyjątkowy wieczór i noc!
Będzie magicznie!
Państwowa Szkoła Muzyczna
ul. Wysokie Brzegi 1
www.gov.pl/web/psmoswiecim
Mamy nadzieję, że uda się tym razem zagrać koncert pod gwiazdami na szkolnym dziedzińcu.
"W blasku gwiazd i muzyki filmowej" 26 czerwca godzina 21.00 dziedziniec Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Karola Szymanowskiego w Oświęcimiu. Ilość miejsc nieograniczona, proszę wziąć kocyki i dobry humor.
Przyjdź...bo warto!