Powrót

Noc kultury w Oświęcimiu

15.06.2026

Noc kultury

JESTEŚCIE GOTOWI NA JESZCZE JEDNĄ WYJĄTKOWĄ NOC ?


Miasto Oświęcim wspólnie z oświęcimskimi instytucjami kultury zapraszają na trzecią edycję Nocy Kultury w Oświęcimiu!
W piątek 26 czerwca 2026 r. czeka Nas wyjątkowy wieczór i noc!


Będzie magicznie!


Państwowa Szkoła Muzyczna

ul. Wysokie Brzegi 1
www.gov.pl/web/psmoswiecim

Mamy nadzieję, że uda się tym razem zagrać koncert pod gwiazdami na szkolnym dziedzińcu.

"W blasku gwiazd i muzyki filmowej" 26 czerwca godzina 21.00 dziedziniec Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Karola Szymanowskiego w Oświęcimiu. Ilość miejsc nieograniczona, proszę wziąć kocyki i dobry humor.

Przyjdź...bo warto!

Do zobaczenia na szlaku Nocy Kultury!

Noc kultury

{"register":{"columns":[]}}