Tytuł/stanowisko: Sprzątaczka w Dziale Ekonomicznym i Administracyjnym

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Aleksandrowie Kujawskim ogłasza nabór na wolne stanowisko Sprzątaczka w Dziale Ekonomicznym i Administracyjnym w wymiarze części etatu (od 0,5 etatu).

Wykształcenie: Podstawowe
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 27-07-2023

Informacje o ofercie

Dokumenty należy przesyłać w terminie:

Od 24.07.2023r. do 27 lipca 2023r.

  • Listownie na adres: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Aleksandrowie Kujawskim

ul. Słowackiego 8a; 87-700 Aleksandrów Kujawski z dopiskiem „Sprzątaczka”

lub

Postępowanie Rekrutacyjne przeprowadzone zostanie w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Aleksandrowie Kujawskim. O terminie i miejscu postępowania kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu : 54 282 42 06.
PSSE zastrzega sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Inne informacje:

  • list motywacyjny, CV oraz wszystkie składane oświadczenia muszą być opatrzone datą i własnoręcznym podpisem,
  • do dokumentów sporządzonych w języku obcym należy dołączyć tłumaczenie tych dokumentów,
  • osoby, których oferty zostaną pozytywie rozpatrzone, będą powiadomione o terminie rozmowy,
  • osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a oferty zostaną komisyjnie zniszczone po oficjalnie zakończonym procesie rekrutacji.

Zakres obowiązków

  • bieżące utrzymywanie czystości i właściwego stanu sanitarno-higienicznego pomieszczeń przeznaczonych do sprzątania,
  • systematyczne mycie okien,
  • sprzątanie powierzchni biurowych, laboratoryjnych, socjalnych oraz korytarzy,
  • mycie i czyszczenie umywalek, armatury i urządzeń sanitarnych w toaletach, ścian pokrytych glazurą, drzwi i ościeżnic,
  • opróżnianie koszy na śmieci oraz niszczarek w trakcie sprzątania pomieszczeń do wskazanych zbiorczych pojemników – odpowiednia segregacja, bieżące uzupełnianie środków higienicznych  i sanitarnych,
  • wykonywanie innych prac gospodarczych wynikających z bieżących potrzeb.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: kujawsko-pomorskie
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Aleksandrowie Kujawskim

Wymagania

  • obywatelstwo polskie, lub obywatele Unii Europejskiej oraz obywatele innych państw, którym  na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w tym obywatele Ukrainy przybywający do Polski w związku z konfliktem zbrojnym,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • osoba nie może być skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane
    z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • wykształcenie minimum podstawowe,
  • bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego;
  • preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy.

Wymagane dokumenty

  • list motywacyjny i życiorys (CV),
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie świadectw pracy lub zaświadczeń o zatrudnieniu lub innych dokumentów potwierdzających wymagane niezbędne doświadczenie zawodowe ( długość i rodzaj),
  • oświadczenie kandydata/kandydatki o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • oświadczenie kandydata/kandydatki o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie kandydata/kandydatki o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zawartych do celów rekrutacji o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, będącego jednocześnie Dyrektorem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Aleksandrowie Kujawskim przy ul. Słowackiego 8a, 87-700 Aleksandrów Kujawski, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego."

Podpis kandydata do pracy

Dokumenty dodatkowe:

Kserokopie dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje zawodowe

Klauzula informacyjna RODO

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim z siedzibą przy ul. Słowackiego 8a, 87-700 Aleksandrów Kujawski, za którego czynności z zakresu prawa pracy dokonuje Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Aleksandrowie Kujawskim w Aleksandrowie Kujawskim dalej PSSE. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych jest możliwy pod adresem : Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Aleksandrowie Kujawskim, 87-700 Aleksandrów Kujawski, ul. Słowackiego 8a, e-mail: sekretariat.psse.aleksandrowkujawski@sanepid.gov.pl.

  • Dane osobowe (oraz dane do kontaktu – o ile zostaną podane) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej zgody (art.. 6 ust. 1 lit. a RODO).
  • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Dane osobowe mogą być przekazane wyłącznie podmiotom, które uprawnione są do ich otrzymania przepisami prawa. Ponadto mogą być one ujawnione podmiotom, z którymi Dyrektor PSSE zawarł umowę na świadczenie usług serwisowych dla systemów informatycznych wykorzystywanych przy ich przetwarzaniu w zakresie serwisowania i usuwania awarii.
  • Dane zgromadzone w procesie rekrutacji będą przechowywane do dnia zakończenia procesu rekrutacji.
  • Osobie, której dane dotyczą prawa dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne
    z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji. Ponadto przysługuje jej prawo żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.
  • Osobie, której dane dotyczą prawa wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. Organ ten będzie właściwy do rozpatrzenia skargi z tym, że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji.
  • Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w PSSE.