Powrót

ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TYTONIU W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. W. KOZIŃSKIEGO W KRASZEWIE

Nie palę

Dnia 3 czerwca 2026 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Festynie Rodzinnym organizowanym przez Szkołę Podstawową im. W. Kozińskiego w Kraszewie. Nasze stoisko przygotowane w ramach obchodów Światowego Dzień Bez Tytoniu cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników.

To wyjątkowe wydarzenie było doskonałą okazją, aby w atmosferze wspólnej zabawy i rodzinnej integracji porozmawiać z dziećmi, rodzicami oraz nauczycielami o zdrowym stylu życia oraz zagrożeniach związanych z używaniem tytoniu i innych wyrobów nikotynowych. Na odwiedzających czekały materiały edukacyjne, quizy oraz rozmowy promujące zdrowe wybory na co dzień.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego święta i wspólnie promować postawy sprzyjające zdrowiu. 😊

 

 

 

 



 

 

 

{"register":{"columns":[]}}