Powrót

Biała Sobota z udziałem pracowników PSSE w Kaliszu

20.06.2026

Biała Sobota z udziałem pracowników PSSE w Kaliszu

20 czerwca 2026 r. pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kaliszu uczestniczyli w „Białej Sobocie”, zorganizowanej na terenie Sołectwa Sulisławice w Kaliszu na zaproszenie Prezydenta Miasta Kalisza.

W punkcie informacyjno-edukacyjnym mieszkańcy mogli skorzystać z porad i materiałów dotyczących m.in. szczepień ochronnych, profilaktyki zdrowotnej, prawidłowego mycia zębów, zdrowego żywienia, aktywności fizycznej, profilaktyki chorób odkleszczowych, zdrowia serca, bezpiecznego grzybobrania oraz zagrożeń związanych z używaniem tytoniu, alkoholu i substancji psychoaktywnych.

Uczestnicy otrzymali również materiały edukacyjne oraz gadżety profilaktyczne przekazane przez WSSE w Poznaniu.

Punkt cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za zainteresowanie i aktywny udział w działaniach na rzecz promocji zdrowia.

Zdjęcia (10)

{"register":{"columns":[]}}