W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wakacje z profilaktyką w Aquaparku

16.07.2021

Wakacje z profilaktyką w Aquaparku

Wakacje w pełni, najbardziej oczekiwany czas przez dzieci i młodzież. Ten szczególny okres kojarzy się z odpoczynkiem, beztroską, słońcem i zabawą.

W dniach 13- 14  lipca, pracownicy Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia PSSE w Kaliszu Elżbieta Wojtyła, Agnieszka Stępniak oraz Joanna Jaroma-Woźnbiak, podjęli działania informacyjno-edukacyjne dla osób korzystających  z wakacyjnych przyjemności na terenie Aquaparku.

Przeprowadzono akcję profilaktyczną poruszającą tematykę: HIV/AIDS, tytoniu, nowych środków psychoaktywnych, kleszczy, ekspozycji na słońce….Dodatkowo w ramach programu „ABCDE samokontroli znamion”,  przeprowadzono poradnictwo oraz dystrybucję materiałów programowych w tym kremów z filtrem. Działanie jest przeprowadzone dzięki uprzejmości pani Joanny Mielcarek kierownika Działu Marketingu. Materiały informacyjne są wyeksponowane przy kasie i w holu obiektu.

Ze względu na panującą epidemię SARS - CoV-2 wszystkie formy wypoczynku odbywają się zgodnie z wytycznymi wydanymi przez GIS, MZ i MEN
z uwzględnieniem ograniczeń sanitarnych.

Wytyczne znajdują się na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/wytyczne-gis-mz-i-men-dla-organizatorow-wypoczynku-letniego-dzieci-i-mlodziezy-w-2021-roku.

Zdjęcia (9)