Tytuł/stanowisko: Młodszy Asystent w Oddziale Laboratoryjnym Pracowni Higieny Komunalnej

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Mielcu, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: „MŁODSZY ASYSTENT w Oddziale Laboratoryjnym – Pracowni Higieny Komunalnej”

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Termin składania aplikacji upłynął: 28-06-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Proces rekrutacyjny na stanowisko Młodszy Asystent w Oddziale Laboratoryjnym Pracowni Higieny Komunalnej został oficjalnie zakończony 12 lipca 2023 r.

Informacje o ofercie

Wymiar etatu: cały etat
Rodzaj umowy o pracę: umowa na czas określony docelowo na czas nieokreślony
Wynagrodzenie : według posiadanego wykształcenia i umiejętności , zgodnie z:
- Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 marca 2010 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych na poszczególne stanowiska pracy w stacji sanitarno-epidemiologicznej (Dz. U. z 2010, Nr 48, poz. 283);
- Ustawą z dnia 8 czerwca 2017 r. o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego niektórych pracowników zatrudnionych w podmiotach leczniczych (t. j. Dz.U. z 2022r. poz. 2139);
- Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 17 lipca 2014r. w sprawie warunków wynagradzania za pracę pracowników podmiotów leczniczych działających w formie jednostki budżetowej (Dz.U z 2022r. poz.1530 z późn. zm.).
Miejsce wykonywania pracy: 39-300 Mielec, ul. Skłodowskiej – Curie 8
Termin składania ofert: do 28 czerwca 2023r.

Zakres obowiązków

Główne obowiązki
- pobieranie próbek wody;
- wykonywanie badań mikrobiologicznych wody;
- wykonywanie badań fizykochemicznych wody;
- wykonywanie czynności metrologicznych;
- obsługa wyposażenia pomiarowego;
- obsługa wyposażenia biurowego, obsługa programów komputerowych.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: podkarpackie

Wymagania

- wykształcenie: wyższe mające zastosowanie w pracy w laboratorium,
- pożądana praktyka zawodowa: co najmniej 2 lata pracy związanej z wykonywaniem badań laboratoryjnych,
- znajomość obszarów regulowanych prawnie, norm, systemu zarządzania jakością w laboratorium;
- znajomość zasad dotyczących metrologii, obsługi wyposażenia, technik badawczych;
- sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista.

Wymagane dokumenty

- życiorys zawodowy - CV oraz list motywacyjny
- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, staż pracy, kwalifikacje zawodowe;
- oświadczenie kandydata o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub za umyślne przestępstwa skarbowe;
- oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych;
- oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych;
- oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Benefity

Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy wstępnej,
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 17 586 30 21 , 17 586 33 43  wew.18

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Mielcu dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego oraz przyszłych procesów rekrutacji przez okres jednego roku (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2019r., poz. 1781)”.

Oferta pracy na stanowisko Młodszy Asystent w Oddziale Laboratoryjnym - Pracowni Higieny Komunalnej
Oferta​_pracy​_na​_stanowisko​_Młodszy​_Asystent​_w​_Oddziale​_Laboratoryjnym​_-​_Pracowni​_Higieny​_Komunalnej.pdf 0.53MB
Pierwsza publikacja:
14.06.2023 14:50 Arkadiusz Cyran
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Grzegorz Burek
Oferta pracy na stanowisko Młodszy Asystent w Oddziale Laboratoryjnym Pracowni Higieny Komunalnej 3.0 12.07.2023 14:41 Arkadiusz Cyran
Oferta pracy na stanowisko Młodszy Asystent w Oddziale Laboratoryjnym Pracowni Higieny Komunalnej 2.0 14.06.2023 14:58 Arkadiusz Cyran
Oferta pracy na stanowisko Młodszy Asystent w Oddziale Laboratoryjnym Pracowni Higieny Komunalnej 1.0 14.06.2023 14:50 Arkadiusz Cyran