W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Rozstrzygnięcie konkursu „Palić - nie palić, oto jest pytanie?”

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Obornikach informuje, że na etap powiatowy konkursu: „Palić - nie palić, oto jest pytanie?” wpłynęło 6 prac zgodnych z regulaminem. W konkursie brały udział 4 szkoły, co w powiecie stanowi 23% szkół podstawowych. Prace dostarczono ze szkół: Szkoła Podstawowa w Parkowie, Szkoła Podstawowa nr 3 w Rogoźnie, Szkoła Podstawowa w Ryczywole - 2 prace (dwa pierwsze miejsca na etapie szkolnym), Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rożnowie - 2 prace (dwa pierwsze miejsca na etapie szkolnym).
W dniu 30.10.2020 powiatowa komisja konkursowa przyznała:

I miejsce – Kacper G. uczeń Szkoły Podstawowej w Ryczywole;
II miejsce – Mateusz P. uczeń Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Rożnowie;
III miejsce – Lena S. uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 w Rogoźnie.

Nagrody etapu powiatowego konkursu zostaną dostarczone do 31.12.2020r. Praca, która otrzymała I miejsce na etapie powiatowym brała udział w etapie wojewódzkim konkursu.

W siedzibie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Poznaniu w dniu 16.11.2020r., dokonano rozstrzygnięcia konkursu na etapie wojewódzkim. We wszystkich etapach konkursu udział wzięło 2460 uczniów z 147 (12%) szkół podstawowych woj. wielkopolskiego. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano 33 prace. Komisja konkursowa - zgodnie z regulaminem - przyznała 3 nagrody i 3 wyróżnienia. Niestety praca z powiatu obornickiego biorąca udział w etapie wojewódzkim nie została nagrodzona.

 

{"register":{"columns":[]}}