W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Testy przesiewowe wśród nauczycieli i innych pracowników szkół na obecność SARS-Cov -2

18.01.2021

szkoła

W dniach od 11 do 15 stycznia 2021 r. na terenie powiatu obornickiego  odbyły się testy przesiewowe na obecność SARS-Cov-2 dla nauczycieli klas I-III szkół podstawowych, nauczycieli szkół specjalnych i pracowników obsługi administracyjnej szkół.

Do Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej zgłosiło się łącznie 203 nauczycieli i pracowników szkół, z czego poddało się testowi na obecność SARS-Cov-2 - 175 osób.

Badania były dobrowolne i bezpłatne. Mogli się na nie zgłosić się nie tylko nauczyciele, ale również pracownicy szkoły, tj.: obsługa administracyjna, kierownictwo szkoły, personel sekretariatu, personel pomocniczy, personel odpowiedzialny za funkcjonowanie techniczne szkoły, personel sprzątający, a także personel wykonujący bieżące prace naprawcze na terenie szkoły.

{"register":{"columns":[]}}