W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Próba wyłudzania danych osobowych

08.03.2021

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Śremie informuje, że Państwowa Inspekcja Sanitarna przeprowadza wywiady epidemiologiczne z obywatelami w celu prowadzenia działań przeciwepidemicznych.

Informacja Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Śremie

Państwowy  Powiatowy Inspektor Sanitarny   w  Śremie informuje, że Państwowa Inspekcja Sanitarna przeprowadza wywiady epidemiologiczne z obywatelami w celu prowadzenia działań przeciwepidemicznych.

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej wywiady epidemiologiczne przeprowadzają z osobami, których dane zawarte są w systemach teleinformatycznych, wykorzystywanych zgodnie z przepisami prawa w pracy Inspekcji.

Sytuacje, w których anonimowe osoby dzwonią do obywateli i proszą o podanie danych osobowych w celu np.: umówienia osoby na test, są próbą wyłudzenia tych danych.

Państwowy  Powiatowy Inspektor Sanitarny w Śremie ostrzega, że osobom anonimowym, które proszą o podanie danych osobowych, a nie o ich potwierdzenie, nie należy takich informacji udzielać.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
08.03.2021 17:39 MARIUSZ TOWAREK
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Urszula Sitnicka
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Próba wyłudzania danych osobowych 2.0 08.03.2021 17:53 MARIUSZ TOWAREK
Próba wyłudzania danych osobowyc 1.0 08.03.2021 17:39 MARIUSZ TOWAREK

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP