W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Rozwiązanie konkursu „ Palić, nie palić – oto jest pytanie ?” - 2021

11.05.2021

W dniu 4 maja 2021 roku na posiedzeniu Komisji Konkursowej dokonano oceny nadesłanych przez uczniów klas V szkól podstawowych prac konkursowych. Tegorocznym zadaniem konkursowym było samodzielne przygotowanie prezentacji multimedialnej promującej zdrowy styl życia wolny od palenia tytoniu i inhalowania e-papierosów.

Na etap powiatowy przysłano 5 prac konkursowych. Były to prace nagrodzone na etapie szkolnym w Szkole Podstawowej w Pniewach, Otorowie, Przyborowie, Gaju Małym oraz Szkoły Podstawowej nr 3w Szamotułach.

 Komisja Konkursowa za najlepszą prezentację uznała pracę autorstwa  Bartosza Księżniakiewicza – ucznia Szkoły Podstawowej w Przyborowie. Zgodnie z regulaminem praca została przekazana do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Poznaniu i będzie reprezentować powiat szamotulski w finale wojewódzkim.

II miejsce w etapie powiatowym przyznano uczennicy Szkoły Podstawowej nr 3 w Szamotułach Klaudii Ossowskiej. Natomiast praca konkursowa wykonana przez Michała Gołasia ze Szkoły Podstawowej w Otorowie zajęła III miejsce.

Wszystkie nadesłane prace konkursowe zasługiwały na uznanie. Odznaczały się pomysłowością i ciekawym przedstawieniem tematu.

 Laureatom serdecznie gratulujemy, natomiast wszystkim uczestnikom, jak i opiekunom serdecznie dziękujemy za skorzystanie z propozycji udziału w konkursie.

Dyplomy, jak i upominki dla nagrodzonych uczniów zostaną przekazane bezpośrednio do placówek szkolnych.

Materiały

I miejsce Bartosz Księżniakiewicz
I​_miejsce​_Bartosz​_Księżniakiewicz.pdf 2.36MB
II miejsce Klaudia Ossowska
II​_miejsce​_Klaudia​_Ossowska.pdf 0.84MB
III miejsce Michał Gołaś
III​_miejsce​_Michał​_Gołaś.pdf 0.97MB
{"register":{"columns":[]}}