Powrót

Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Kielcach z dnia 20.08.2026 r. znak: WOO-I.420.3.2026.PP.10

informujące o wystąpieniu do Dyrektora Zarządu Zlewni w Kielcach Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie oraz Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kielcach o opinię, co do potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia pn.: „Rozbudowa stacji 400/220 kV Kielce”, planowanego do realizacji na terenie obrębów: 0011 Micigózd, gmina Piekoszów oraz 0009 Promnik, gmina Strawczyn, powiat kielecki, województwo świętokrzyskie, przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne S. A.

opublikowano od dnia 21.08.2026 r. do dnia 04.09.2026 r.

Materiały

Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Kielcach
Obwieszczenie​_RDOS​_Kielce​_WOO​_I​_420​_3​_2026​_PP​_10.pdf 0.39MB
Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Kielcach - wersja dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych
Obwieszczenie​_​_RDOS​_​_Kielce​_​_WOO​_​_I​_​_420​_​_3​_​_2026​_​_PP​_​_10.docx 0.03MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
21.08.2026 00:09 Robert Pytlik
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Patrycja Piróg
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Kielcach z dnia 20.08.2026 r. znak: WOO-I.420.3.2026.PP.10 1.0 21.08.2026 00:09 Robert Pytlik

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}