Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Kielcach z dnia 24.08.2026 r. znak: WOO-I.420.8.2025.PJ/JRS.22
informujące o zawieszeniu postępowania administracyjnego do czasu przedłożenia przez Wnioskodawcę raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko dla przedsięwzięcia polegającego na zmianie charakteru części działki nr ewid. 34/2 obręb Suliszów, gmina Chmielnik, z terenu zalesionego na użytek rolny
opublikowano od dnia 26.08.2026 r. do dnia 09.09.2026 r.
Materiały
Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w KielcachRDOS_Kielce_Obwieszczenie_WOO-I42082025PJJRS22.pdf 0.21MB Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Kielcach - wersja dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych
RDOS_Kielce_Obwieszczenie_WOO-I42082025PJJRS22.docx 0.03MB
Informacje o publikacji dokumentu
- Pierwsza publikacja:
- 26.08.2026 10:10 Agnieszka Łukowicz
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- Julia Różycka-Sobczyk
| Tytuł | Wersja | Dane zmiany / publikacji |
|---|---|---|
| Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Kielcach z dnia 24.08.2026 r. znak: WOO-I.420.8.2025.PJ/JRS.22 | 1.0 | 26.08.2026 10:10 Agnieszka Łukowicz |
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP