Powrót

Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Kielcach z dnia 3.09.2026 r. znak: WOO-I.420.17.2024.PJ/SK.47

informujące o ponownym wystąpieniu do Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie o uzgodnienie warunków realizacji przedsięwzięcia oraz do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Busko Zdroju o opinię w sprawie realizacji inwestycji pod nazwą: „Eksploatacja złoża gipsów mioceńskich „Uników-Galów” wraz z instalacją do przerobu kopaliny”

opublikowano od dnia 4 września 2026 roku do dnia 18 września 2026 roku

Materiały

Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Kielcach
RDOS​_Kielce​_Obwieszczenie​_WOO-I420172024PJ​_SK47.pdf 0.21MB
Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Kielcach - wersja dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych
RDOS​_Kielce​_Obwieszczenie​_WOO-I420172024PJ​_SK47.DOCX 0.04MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
04.09.2026 07:03 Agnieszka Łukowicz
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Klaudia Siadul
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Kielcach z dnia 3.09.2026 r. znak: WOO-I.420.17.2024.PJ/SK.47 1.0 04.09.2026 07:03 Agnieszka Łukowicz

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}