Recepcja dla członków Szwedzko-Polskiej Izby Handlowej w Ambasadzie RP w Sztokholmie
02.06.2026
W dniu 1 czerwca 2026 r. w salonach Ambasady RP w Sztokholmie odbył się koktajl, w którym wzięli udział członkowie Szwedzko-Polskiej Izby Handlowej i zaproszeni goście.
Wcześniej tego samego dnia odbyło się seminarium „Doing business in Poland”, którego celem było przybliżenie inwestorom szwedzkim możliwości inwestowania w Polsce. Ambasador RP w Królestwie Szwecji, pani Karolina Ostrzyniewska, wygłosiła przemówienie otwierające seminarium. Spotkanie zostało poprzedzone walnym zgromadzeniem członków Szwedzko-Polskiej Izby Handlowej, które otworzyły wspólnie Ambasador Szwecji w Polsce, Pani Martina Quick i Ambasador Polski w Szwecji, Pani Karolina Ostrzyniewska.
W ww. wydarzeniach uczestniczyli członkowie Szwedzko-Polskiej Izby Handlowej i zaproszeni goście, w tym przedstawiciele przedsiębiorstw polskich zainteresowanych wejściem na rynek szwedzki i firm szwedzkich inwestujących w Polsce. Była to doskonała okazja nie tylko do omówienia tematyki nadchodzącego polsko-szwedzkiego szczytu biznesowego, ale również bezpośredniej współpracy pomiędzy przedsiębiorcami z wielu branż. Dziękujemy Szwedzko-Polskiej Izbie Handlowej za udaną i intensywną współpracę w minionym roku!