W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

V Forum Gospodarcze Polonii Świata

05.10.2020

W dn. 9-10 października 2020 r. odbędzie się kolejna edycja spotkań polskich przedsiębiorców prowadzących działalność na wszystkich kontynentach.

V Forum Gospodarcze Polonii Świata

Tegoroczne FGPŚ zorganizowane będzie w formule hybrydowej ONLINE & LIVE.

Objęte jest patronatem Ministra Spraw Zagranicznych Zbigniewa Rau oraz Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, a także wielu uznanych międzynarodowych organizacji i instytucji.

Relacja z Forum prowadzona będzie poprzez platformę GoPolonia oraz media polonijne na wszystkich kontynentach (telewizja, radio, portale informacyjne) oraz w mediach społecznościowych (Youtube, Facebook). Wykaz i miejsca dostępu do relacji będzie przedstawiona na stronie Forum (www.Polonia4um.com ).

Dla kogo: organizacje otoczenia biznesu, samorządy, instytucje i urzędy, uczelnie, parki technologiczne.

W programie: na debaty, panele, spotkania B2B oraz prezentacje ofert biznesowych.

Ponad 40 panelistów z 18 krajów świata z 5 kontynentów - eksperci, politycy, samorządowcy, przedsiębiorcy.

Uczestnicy i Goście z 30 krajów: Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej, Europy, Afryki, Azji, Australii i Nowej Zelandii.