Podpisano aneks do projektu „Cyberbezpieczny Rząd”!
30.06.2026
Informujemy, że został podpisany aneks do Porozumienia o powierzenie grantu, dotyczącego realizacji projektu „Cyberbezpieczny Rząd”, na mocy którego termin realizacji projektu został wydłużony do 31 grudnia 2026 r.
Zmiana ta pozwoli na sprawną i kompleksową realizację wszystkich zaplanowanych działań związanych z podnoszeniem poziomu cyberbezpieczeństwa Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi oraz w jednostkach podległych. W ramach projektu realizowane są przedsięwzięcia mające na celu wzmocnienie ochrony systemów teleinformatycznych, zwiększenie odporności na cyberzagrożenia oraz dalszy rozwój bezpiecznych usług cyfrowych.
Wydłużenie okresu realizacji projektu umożliwi skuteczne wdrożenie wszystkich założonych rozwiązań, które przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa danych oraz zapewnienia ciągłości działania administracji publicznej.
#CyberbezpiecznyRząd #cyberbezpieczeństwo #KPO #FunduszeUE #ŁUW