W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

List do Ambasady RP w Caracas od Karoliny, uczennicy klasy IIB ze Szkoły Podstawowej nr 19 w Legnicy

20.02.2021

Dzieci z klasy IIB poznają różne kraje świata. Karolina przestudiowała materiały o Wenezueli, napisała krótką pracę na ten temat i zaprezentowała ten kraj swoim koleżankom i kolegom z klasy. Wychowawczyni klasy przekazała nam piękne zdjęcia wykonane przy tej okazji.

list Karolinki

Dostaliśmy również bardzo miły list: "Ambasada RP w Caracas zostanie oznaczona czerwonym serduszkiem, jako Ambasada Przyjazna Dzieciom. Karolinka będzie czyniła ten zaszczyt i to serduszko zawiesi. (...) Dzięki internetowi dzieci poznają choć wirtualnie wiele ciekawych zakątków świata. O Wenezueli na pewno przeprowadzę oddzielną lekcję, to fascynujący kraj (...)  Niektóre Ambasady publikują o nas i o naszym projekcie ciekawe informacje. Jeżeli będzie Pani chciała nas w ten sposób uhonorować to będzie to dla mnie i moich dzieci prawdziwym zaszczytem. Na wszelkie wykorzystanie przesłanych zdjęć ma Pani pełne pozwolenie od rodziców."

Ambasada RP w Caracas serdecznie dziękuje i gorąco pozdrawia klasę II B ze Szkoły Podstawowej nr. 19 w  Legnicy!

Zdjęcia (7)