W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Możliwość szczepień dla cudzoziemców w Wietnamie (aktualizacja)

15.07.2021

Wydział Konsularny Ambasady RP w Hanoi uprzejmie przekazuje zaktualizowaną informację o możliwości zarejestrowania się cudzoziemców na szczepienia w Wietnamie, podaną przez władze wietnamskie.

Możliwość_szczepień_dla_cudzoziemców_w_Wietnamie

Należy się zarejestrować poprzez link: https://tiemchungcovid19.gov.vn/portal/register-person

 

Wniosek jest w języku wietnamskim, zaś informacje potrzebne do wypełnienia wniosku to: dane osobowe, numer ID/paszportu, adres zamieszkania w Wietnamie, nr telefonu oraz pytania dot. przebytych chorób. Ponieważ wniosek dostosowany jest bardziej do dokumentów ID aniżeli paszportów, można próbować modyfikacji i zamiast liter wpisać zera.

 

Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio u swojego pracodawcy bądź kontaktując się mailowo pod adresem Ministerstwa Zdrowia SRW: duongdaynong@moh.gov.vn lub telefonicznie pod numerem infolinii: 1900 9095 (tylko w języku wietnamskim).

 

Oprócz wypełnienia wniosku online, można też ściągnąć aplikację (Sổ sức khỏe điện tử) na komórkę do wypełnienia poprzez link: https://hssk.kcb.vn/#/sskdt

 

W Hanoi można wypełnić wniosek w formie papierowej (będzie wydawany i zbierany przez Komitety Ludowe podzielnic w miejscu zamieszkania - przykładowy formularz w załączniku), formularz trzeba wypełnić w języku wietnamskim (tłumaczenie z języka angielskiego jest tylko do wglądu).

 

W mieście Ho Chi Minh obecnie można się zapisać tylko online bądź przez aplikację.

 

Zapisywania w formie papierowej w Ho Chi Minh jeszcze nie rozpoczęto. Kiedy forma papierowa zostanie wprowadzona mieszkańcy zostaną poinformowani przez lokalne władze (Komitety Ludowe podzielnic miejsca zamieszkania).

 

Numer kontaktowy w HCM w razie dodatkowych pytań na temat szczepionki:

Hotline covid CDC: 08 69577133

Departament Zdrowia: 08 39309912

 

Rejestracja jest dobrowolna.

Materiały

Registration form
Registration​_form.pdf 0.90MB