W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wirtualne Targi Edukacyjne NAWA dla Wietnamu

09.10.2020

Już 20 października odbędzie się drugi z serii wirtualnych targów „Ready, Study, Go! Poland/Virtual education fairs by NAWA” dedykowany wietnamskim studentom i naukowcom. W imieniu polskiej Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA) serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i wzięcia udziału w wydarzeniu.

Ready, Study, Go! Poland/ Virtual education fairs by NAWA

Od połowy października NAWA rozpocznie serię wirtualnych targów edukacyjnych, podczas których 30 polskich uczelni zaprezentuje swoją ofertę edukacyjną odwiedzającym z niemal całego świata.

20 października w godzinach 16:00 – 20:00 czasu lokalnego, za pośrednictwem strony internetowej https://rsgp.webexpo.pl/, odbędą się targi edukacyjne dla Wietnamu. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Wirtualne Targi Edukacyjne NAWA skierowane są przede wszystkim do absolwentów szkół średnich oraz studentów studiów licencjackich i studiów magisterskich (zainteresowanych zrobieniem doktoratu w Polsce), a także wszystkich zainteresowanych szkolnictwem wyższym w Polsce i Europie.

Podczas konsultacji z ekspertami NAWA i polskich uczelni uczestnicy będą mieli m.in. możliwość zapoznania się z kierunkami studiów prowadzonych przez 30 polskich jednostek szkolnictwa wyższego, zasadami rekrutacji czy przyznawania stypendiów.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronach:

👉 https://rsgp.webexpo.pl/

👉 https://www.facebook.com/events/920061181819595/

👉 https://www.instagram.com/ready_study_go_poland/