W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Indywidualne e-wizyty z ekspertem ZUS

Załatwiaj sprawy bez wychodzenia z domu. Umów się na e-wizytę w ZUS

ZUS

Uprzejmie informujemy, że została uruchomiona nowa e-usługa tj. możliwość umawiania  indywidualnych e-wizyt z ekspertem ZUS . Szczegóły na ten temat dostępne są ► na stronie Zakładu.

Mamy nadzieję, że ta forma kontaktu z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych spotka się z zainteresowaniem, a przede wszystkim okaże się przydatna dla Polaków poszukujących wsparcia i informacji związanej z ich sytuacją ubezpieczeniową. Szczegółowe informacje dotyczące możliwości umawiania spotkań wraz z instrukcją postępowania znajdują się na stronie ► www.zus.pl/e-wizyta.

Aby  zarezerwować e-wizytę  należy wybrać temat wideorozmowy „Emerytury i renty międzynarodowewybierz temat rozmowy. Eksperci ZUS odpowiedzą na pytania związane np. z pobieraną emeryturą lub rentą. Poszczególne oddziały ZUS obsługują sprawy z różnych krajów, dlatego do rozmowy należy wybrać właściwy oddział. W przypadku Włoch jest to Oddział ZUS w Bydgoszczy.

Obecnie e-wizyty ds. międzynarodowych prowadzone są w wyznaczone dni, jednak liczba możliwych do przeprowadzenia e-wizyt będzie na bieżąco dostosowywana do potrzeb i zainteresowania klientów tym tematem. W aplikacji do e-wizyt klienci zawsze widzą aktualny harmonogram wizyt.

 

Polecamy również  filmy instruktażowe , które w przystępny sposób opisują jak można umówić się na rozmowę z przedstawicielem ZUS, dostęne  na kanale Zakładu. Opracowany został też  dział (FAQ), gdzie można znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania.