W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konferencja "30 lat Grupy Wyszehradzkiej. Czy nowa Europa powinna spoglądać na wschód?"

15.02.2021

Zapraszamy na webinarium zorganizowane przez Ambasadę RP w Rzymie oraz włoskie Centrum Studiów Geopolitica z okazji 30-lecia powstania Grupy Wyszehradzkiej.

V4

Celem konferencji, zorganizowanej w ramach polskiego przewodnictwa w Grupie Wyszehradzkiej, jest przedstawienie historii powstania V4, istotę działania, cele i jej miejsce w UE i na arenie międzynarodowej.

W wydarzeniu wezmą udział ambasadorowie V4, gościem honorowym  będzie  Piero Fassino, Przewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych we włoskiej Izbie Deputowanych oraz ekspert z dziedziny Europy Środkowej prof. Andrea Carteny, reprezentujący rzymski Uniwersytet La Sapienza.

Z powodu zakazu organizowania zgromadzeń odbędzie się w formule webinarium i będzie transmitowana on-line 15 lutego 2021 r. w godzinach 17.00-18.30. Rezerwacja uczestnictwa po wcześniejszej rejestracji: http://bit.ly/evento-visegrad.

Zdjęcia (2)