W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Storytelling "Warszawa 1944. Zagłada Miasta"

Zapraszamy do wysłuchania podcastu prof. Paola Colomba "Warszawa 1944. Zagłada Miasta", poświęconego Powstaniu Warszawskiemu, który jest dostępny od 1 sierpnia dzięki współpracy Konsulatu z włoskim dziennikiem ekonomicznym "Il Sole 24 Ore"

66

Cały projekt powstał jako bardzo udany storytelling w 2018 r z inicjatywy i wykonaniu włoskiego historyka prof. Paola Colomba, wykładowcy na Wydziale Nauk Politycznych i Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Mediolańskiego (Sacro Cuore). Prezentowany był w Nuovo Teatro Ariberto w Mediolanie w ramach cyklu "Storia e Narrazione". Obecnie, dzięki współpracy z włoskim dziennika ekonomiczno-finansowym "Il Sole 24 Ore" został przekształcany z formy teatralnej w podcast.  

Każdy odcinek trwa ok. 10 minut, a wszystkich jest 7. Możliwe jest odsłuchanie ich pojedynczo lub od razu całości (► LINK). 

Prof. Paolo Colombo od lat propaguje storytelling, oryginalną i emocjonującą formę przekazywania historii.

Materiały

http://s24ore.it/varsavia-podcast

Zdjęcia (4)