W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Porady prawne dla Polaków

19.04.2021

Porady prawne

 TELEFONICZNE PORADY PRAWNE  

Konsulat Generalny RP w Mediolanie informuje o telefonicznych bezpłatnych poradach prawnych prowadzonych przez panią mec. Aleksandrę Kubasiewicz. Podczas indywidualnych konsultacji będzie można uzyskać porady w sprawach z zakresu prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa umów i zobowiązań, prawa rodzinnego, odpowiedzialności cywilnej i odszkodowań, oraz innych działów prawa. Porady będą udzielane we współpracy z panią mec. Ewą Klimczak-Altomani.

Dyżury będą odbywać się w następujących terminach: 28 kwietnia, 26 maja, 23 czerwca, 21 lipca, 15 września, 27 października, 24 listopada i 15 grudnia 2021 r. w godzinach 16.00-19.00.

Przed dyżurem należy zapisać się mailowo: avv.aleksandra.kubasiewicz@gmail.com podając imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz krótki opis swojej sprawy.