W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wyjazdowe dyżury konsularne

W związku z polepszeniem się sytuacji epidemicznej na terenie Włoch i przejściem większości regionów do strefy żółtej o umiarkowanym stopniu restrykcji WKiP Rzym i KG RP Mediolan wznawiają wyjazdowe dyżury konsularne

paszpoirt
NEAPOL – 6 maja 2021 r.

Konsul będzie przyjmował interesantów w siedzibie konsula honorowego przy Viale Gramsci 12, 80122 Napoli.

Zapisy na dyżur przyjmowane są od dnia 28.04.2021 od godz. 10.00 poprzez system e-konsulat. W celu umówienia spotkania na stronie www.e-konsulat.gov.pl należy wybrać: kraj-Włochy, placówka-Rzym, następnie w menu po lewej stronie w polu "wizyta w konsulacie" wybieramy rodzaj sprawy, którą chcemy załatwić (sprawy prawne lub sprawy paszportowe), następnie w menu rozwijalnym w prawym górnym rogu wybieramy lokalizację - Neapol, a na dole liczbę osób, dla których chcemy umówić wizytę, datę wizyty 06.05.21 i godzinę spotkania spośród dostępnych.  

ANKONA – 13 maja 2021 r.

Konsul będzie przyjmował interesantów w siedzibie konsula honorowego przy Via Montebello 58/a, 60121 Ancona.

Zapisy na dyżur przyjmowane są od dnia 28.04.2021 od godz. 10.00 poprzez system e-konsulat. W celu umówienia spotkania na stronie www.e-konsulat.gov.pl należy wybrać: kraj-Włochy, placówka-Rzym, następnie w menu po lewej stronie w polu "wizyta w konsulacie" wybieramy rodzaj sprawy, którą chcemy załatwić (sprawy prawne lub sprawy paszportowe), następnie w menu rozwijalnym w prawym górnym rogu wybieramy lokalizację - Ankona, a na dole liczbę osób, dla których chcemy umówić wizytę, datę wizyty 13.05.21 i godzinę spotkania spośród dostępnych.  

TURYN – 19 maja 2021 r.

Konsul będzie przyjmował interesantów w siedzibie konsula honorowego przy Via Madama Cristina 142, 10126 Torino.

Zapisy na dyżur przyjmowane są od dnia 28.04.2021 od godz. 10.00 poprzez system e-konsulat. W celu umówienia spotkania na stronie www.e-konsulat.gov.pl należy wybrać: kraj-Włochy, placówka-Mediolan, następnie w menu po lewej stronie w polu "wizyta w konsulacie" wybieramy rodzaj sprawy, którą chcemy załatwić (sprawy prawne lub sprawy paszportowe), następnie w menu rozwijalnym w prawym górnym rogu wybieramy lokalizację - Turyn, a na dole liczbę osób, dla których chcemy umówić wizytę, datę wizyty 19.05.21 i godzinę spotkania spośród dostępnych.  

FLORENCJA – 20 maja 2021 r.

Konsul będzie przyjmował interesantów w biurach Marconi World Office Via G. Marconi 30, 50131 Firenze.

Zapisy na dyżur przyjmowane są od dnia 28.04.2021 od godz. 10.00 poprzez system e-konsulat. W celu umówienia spotkania na stronie www.e-konsulat.gov.pl należy wybrać: kraj-Włochy, placówka-Rzym, następnie w menu po lewej stronie w polu "wizyta w konsulacie" wybieramy rodzaj sprawy, którą chcemy załatwić (sprawy prawne lub sprawy paszportowe), następnie w menu rozwijalnym w prawym górnym rogu wybieramy lokalizację - Florencja, a na dole liczbę osób, dla których chcemy umówić wizytę, datę wizyty 20.05.21 i godzinę spotkania spośród dostępnych.