W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs na rozwiązanie krzyżówki o tematyce profilaktyki używania tytoniu

20.05.2021

Grafika przedstawia krzyżówkę z położonym na niej długopisem.

Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie zaprasza do udziału w konkursie na rozwiązanie krzyżówki o tematyce profilaktyki używania tytoniu.

Konkurs zorganizowany jest w ramach tegorocznych obchodów Światowego Dnia Bez Tytoniu i skierowany jest do pełnoletnich mieszkańców województwa zachodniopomorskiego. Celem głównym konkursu jest wzmocnienie świadomości uczestników konkursu w zakresie kształtowania własnego zdrowia w kontekście profilaktyki używania wyrobów tytoniowych.

Zadanie konkursowe polega na poprawnym rozwiązaniu krzyżówki, a następnie przesłaniu jej wraz z wypełnionymi formularzami, stanowiącymi załączniki do niniejszego regulaminu drogą elektroniczną na adres konkurs@wsse.szczecin.pl, w terminie do dnia 31 maja 2021 r.

Materiały

Konkurs na rozwiązanie krzyżówki o tematyce profilaktyki używania tytoniu - krzyżówka i pytania
Krzyżówka​_i​_pytania.pdf 0.45MB
Konkurs na rozwiązanie krzyżówki o tematyce profilaktyki używania tytoniu - regulamin konkursu
Regulamin.pdf 3.10MB
Konkurs na rozwiązanie krzyżówki o tematyce profilaktyki używania tytoniu - załącznik nr 1
załącznik​_nr​_1.pdf 0.54MB
{"register":{"columns":[]}}