W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Z Inspekcją Sanitarną się znam i bezpiecznie wypoczywam

21.07.2021

Obrazek przedstawia żaglówkę na wodzie. W tle po prawej stronie świeci słońce

„Z Inspekcją Sanitarną się znam i bezpiecznie wypoczywam” to akcja, która trwa całe  lato.

Pracownicy Oddziału Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Szczecinie  organizują spotkania online z  dziećmi wypoczywającymi na półkoloniach w naszym mieście.  W miarę łagodzenia obostrzeń spotykają się z najmłodszymi na otwartej przestrzeni z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Prowadzone są często zajęcia sportowe, quizy, zagadki dotyczące zdrowia, aktywności fizycznej, profilaktyki chorób zakaźnych i bezpiecznych zachowań podczas okresu wakacyjnego: w domu, nad wodą, podczas upału itp.

Jesteśmy cyklicznie przez całe wakacje gośćmi Centrum Kształcenia Sportowego. Byliśmy również na półkoloniach w Power Gym, a także w szkołach SP11, SP 12 , SP 54 oraz świetlicy środowiskowej Caritas św. Krzysztof przy ul. Żelaznej w Szczecinie.  A to jeszcze nie koniec…..  😊

Zapraszamy do współpracy z nami.

 

Materiały

Facebook - link