W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ambasador Robert Rostek z wizytą u władcy emiratu Ras al Khaimah

15.09.2020

W odpowiedzi na zaproszenie, Ambasador Polski w PZEA udał się z wizytą do pałacu szejka Sauda Bin Saqr Al Qasimi, by podziękować mu za lata owocnej współpracy.

RAK

W ramach wizyty pożegnalnej 14 września 2020 r. Ambasador Robert Rostek został przyjęty przez władcą Emiratu Ras Al Khaimah, szejka Saud Bin Saqr Al Qasimi w wyjątkowym miejscu położonym w najwyższym punkcie Państwa Zjednoczonych Emiratów Arabskich, pałacu na szczycie góry Dżabal Al Dżajs (1910 m n.p.m.).

Ambasador podziękował za wkład szejka w rozwój relacji między Polską a RAK, ze szczególnym uwzględnieniem sektora energetycznego. Szejk Saud Bin Saqr Al Qasimi złożył Ambasadorowi życzenia sukcesów w jego przyszłych przesięwzięciach oraz przekazał wyrazy uzania dla jego wysiłków w umacnianie bilateralnych relacji między oboma krajami. 

 

Wideo

Zdjęcia (2)