Powrót

Koncert Muzyki Klasycznej - 17.06.2026r.

16.06.2026

Plakat z wydarzeniem - Koncert muzyki klasycznej klasy Ludwika Saramy, który odbędzie się 17 czerwca 2026r. o godz. 16:30 w auli ZPSM w Dębicy, przy fortepianie towarzyszyć będą p. Julia Klimek i p. Klaudyna Hyjek; tło plakatu czarne, na środku umieszczono zdjęcie gdzie widnieją dłonie grające na skrzypcach, poniżej złota klawiatura a nad nią pięciolinia, napisy w kolorze białym, data i godzina koncertu oraz napis MUZYKI są w kolorze złotym

{"register":{"columns":[]}}