Powrót

Koncert Orkiestry Symfonicznej i Zespołów Kameralnych - 18.06.2026r.

09.06.2026

Plakat z wydarzeniem - Koncert Orkiestry Symfonicznej i Zespołów Kameralnych, który odbędzie się 18 czerwca 2026r. o godz. 18:30 w auli ZPSM w Dębicy; tło plakatu kolor kremowy, w dolnej części plakatu umieszczono pięciolinię z nutami, w prawym dolnym rogu umieszczono klucz wiolinowy w kolorze brązowym

{"register":{"columns":[]}}