Powrót

Koncert Pianistyczny w wykonaniu uczniów klas fortepianu Klaudyny Hyjek, Honoraty Kiwały i Weroniki Duliban

Koncert Pianistyczny w wykonaniu uczniów klas fortepianu Klaudyny Hyjek, Honoraty Kiwały i Weroniki Duliban
2026-06-15 16:00
 

, 
Plakat z wydarzeniem - Koncert Pianistyczny w wykonaniu uczniów klas fortepianu Klaudyny Hyjek, Honoraty Kiwały i Weroniki Duliban, który odbędzie się 15 czerwca 2026r. o godz. 16:00 w sali nr 39 ZPSM w Dębicy, w tle plakatu widnieje klawiatura fortepianu, napisy na plakacie są w kolorze białym, całość plakatu w tonacji ciemny granat

{"register":{"columns":[]}}