Powrót

Koncert uczniów klasy fortepianu "Lubie to co gram"

Koncert uczniów klasy fortepianu "Lubie to co gram"
2026-06-22 17:00
 

, 
Plakat z wydarzeniem - Koncert "LUBIĘ TO CO GRAM" uczniów klasy fortepianu Lubow Pendereckiej, który odbędzie się 22 czerwca 2026r. o godz. 17:00 w sali koncertowej ZPSM w Dębicy, tłem plakatu jest biało-czarna klawiatura, na środku umieczona została uśmiechnięta i machająca emotka, nad nią mała kolorowa pięciolinaia z nutami

{"register":{"columns":[]}}