Powrót

Koncert uczniów klasy fortepianu "Lubię to co gram" - 22.06.2026r.

16.06.2026

Plakat z wydarzeniem - Koncert "LUBIĘ TO CO GRAM" uczniów klasy fortepianu Lubow Pendereckiej, który odbędzie się 22 czerwca 2026r. o godz. 17:00 w sali koncertowej ZPSM w Dębicy, tłem plakatu jest biało-czarna klawiatura, na środku umieczona została uśmiechnięta i machająca emotka, nad nią mała kolorowa pięciolinaia z nutami

{"register":{"columns":[]}}